Tiems, kuriuos įkvepia MIESTAS ir GAMTA

NAUJAS ŽVĖRYNO CHARAKTERIS

Savo pėdsakus čia paliko šimtametės pušys, medžioklės žemėlapius braižė bajorai, o kraštovaizdžio grožį liaupsino dvarininkai ir kunigaikščiai. Kurkite savų istorijų tęsinius šiuolaikiškuose ŽVĖRYNO CITY namuose, kur natūralios gamtos apsuptyje, įsikursiantys miesto žmonės, savo potyriais užpildys naujus Žvėryno istorijos puslapius.

Išsirinkite savo

KAI SUSIJUNGIA MIESTAS IR GAMTA, PRASIDEDA PILNAVERTIS GYVENIMAS

ŽVĖRYNO CITY – dinamiškas, į aplinką harmoningai įsiliejantis projektas miesto centre, kuriame suplanuoti keturi 5-7 aukštų ir trys 3-jų aukštų namai. Juose namus ras tiek ieškantys savo pirmojo būsto, tiek svajojantys apie erdvius namus šeimai. Norintys daugiau privatumo mažaaukštėje statyboje ar mėgstantys žvelgti į atsiveriančią miesto ir gamtos panoramą iš savo terasos ar balkono.

Išėjus į kiemą telieka nuspręsti, į kurią pusę atsigręšite: į žaliuojantį mišką, kviečiantį atrasti pažintinius takus, ar į dinamišką miesto centrą su įvairiomis pramogomis. Viskas čia pat, vos už kelių minučių nuo namų pasiekiama pėsčiomis, dviračiu ar paspirtuku. Miestas ir gamta šalia.

I etapo statybos darbų pabaiga - 2023 m. III ketvirtis. 

ATRASKITE ŠIUOLAIKINĮ ŽVĖRYNĄ

Žvėryno parkas 3 min.
PC Panorama 5 min.

Jūsų parkas prasidės vos uždarius kiemo vartus. Paukščių čiulbėjimas, medžių ošimas ir gryno oro gurkšniai taps neįkainojama kasdienybė. Sumanėte sportuoti gamtoje, vakarieniauti mieste ar atsinaujinti drabužių spintą? Viską įgyvendinsite vos per porą minučių nuo namų.

Šiuolaikinio Žvėryno vardą įgavusią vietą, dėl puikaus susisiekimo, atranda verslo inovatoriai, jaunos šeimos, taip pat stiliaus ir kokybiškų pramogų ieškotojai, nes darbas, laisvalaikis ir puiki socialinė infrastruktūra čia pasiekiama ranka.

Žiūrėti žemėlapyje

GYVENTI KOKYBIŠKAI – GYVENTI LENGVAI

Išėjus į kiemą telieka nuspręsti, į kurią pusę atsigręšite: į žaliuojantį mišką, kviečiantį atrasti pažintinius takus, ar į dinamišką miesto centrą su įvairiomis pramogomis. Viskas čia pat, vos už kelių minučių nuo namų pasiekiama pėsčiomis, dviračiu ar paspirtuku. Miestas ir gamta šalia.

Žvėryno City - namai sukurti žmonėms, kurie vertina gamtos kaimynystę ir mėgaujasi miesto centro teikiamais privalumais. Žmonėms, kurie savo poreikius pavertė prioritetu ir namus renkasi pagal savo gyvenimo būdą. Ypatinga lokacija, kai iki žaliosios gamtos oazės tik kelios minutės, o miesto centras – pasiekiamas pėstute.

ŽVĖRYNO CITY – tai modernios architektūros, A+ energinė klasės projektas, kuriame kiekvienas butas turi savo erdvų balkoną ar terasą (nuo 4,55 iki 133 kv.m.), Jūsų mylimiems augalams, popiečio kavai ir mintims gryname ore. Komfortą namuose užtikrins rekuperacinė vėdinimo sistema, centrinis grindinis šildymas su autonomine apskaita. O butuose įrengti dideli langai, leis mėgautis natūralia šviesa namuose dar ilgesnę dienos dalį.

Namai pirmiausiai ten – kur saugu, todėl prie įėjimo į teritoriją įrengiami video domofonai, įėjimo vartai, tarp pastatų - privačios erdvės namų gyventojams. Išėjus į kiemą pajusite vidinę ramybę, nes į privačią, gausiai apželdintą namų aplinką laisvai pateksite tik jūs, kaimynai ir laukti svečiai.

Greta namų – draustinis, išraizgytas pažintiniais takais ir apžvalgos aikštelėmis, atveriančiomis sostinės panoramos grožį.

Žvėrynas – istoriškai ypatingas rajonas, kurio galimybės plėstis labai ribotos. ŽVĖRYNO CITY siūlo unikalią galimybę čia įsigyti namus ir kurti naujas šeimos istorijas.

PROJEKTO PLĖTOTOJAS

„RE Excellence“ vardas buria patyrusius NT profesionalus, kurie patirties sėmėsi prisidėdami prie pasaulyje ir Lietuvoje pripažintų NT projektų įgyvendinimo. Sujungę vertingiausią kiekvieno patirtį nukreipiame ją netikėtų idėjų, naujovių ir sėkmės link. Plėtojimas – tai kelionė į autentiškus asmeninius ar verslo namus prestižinėse Vilniaus vietose: Senamiestyje, Žvėryne, Turniškėse.

Laikas namams, kurie skirti nenuobodiems gyvenimo žanrams.

ATRASKITE ŠIUOLAIKINĮ ŽVĖRYNĄ

GYVENKITE ŽVĖRYNE

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.

Vizualizacijose nurodyti sprendiniai yra informacinio pobūdžio. Baigtiniai projekto sprendiniai numatyti patvirtintame techniniame projekte.

Visos teisės saugomos 2024 © RE Excellence | Privatumo politika