2020-08-13

Vilniaus savivaldybė pritarė „Rewo“ daugiabučių projektui Žvėryne

Vilniaus miesto savivaldybė oficialiai pritarė nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Rewo“ planuojamam pakoreguotam daugiabučių projektui.

„Bendrovė pakoregavo projektą pagal ankstesniuose svarstymuose pateiktas bendruomenės ir savivaldybės specialistų pastabas“, – apie projektą Paribio g. 12 rašoma savivaldybės pranešime.

„Džiaugiuosi, kad projekto autoriai ir vystytojai įsiklausė ir išgirdo visuomenės, savivaldybės atstovų bei profesionalų išsakytas pastabas projektui ir jį pakoregavo. Dabartinis – patobulintas projektas – ne tik labiau dera prie Žvėryno aplinkos, bet ir ją papildo: sumažintas naujų pastatų mastelis, jie labiau dera prie miesto vaizdo, žvelgiant ir nuo svarbių miesto apžvalgos taškų, ir iš gatvių perspektyvų. Svarbu, kad, atsižvelgus į savivaldybės bei gyventojų išsakytas pastabas, pasiūlyti šia Paribio gatvės atkarpą humanizuojantys sprendimai, kuriuos galėsime taikyti ir visoje gatvėje“, – teigia Mindaugas Pakalnis, vyriausiasis miesto architektas.

VŽ rašė, kad, pagal pakoreguotą projektą, bendrovė butų skaičiaus nekeičia (330), tačiau kiek mažina pastatų aukštį, didina vietų skaičių automobiliams.

Komplekso aukštų skaičius išlieka toks pat (1–7 aukštai), tačiau atsisakoma viršutinio techninio aukšto, todėl bendras pastatų aukštis mažėtų 3,2 metro. Taip pat lieka panašus plotas (apie 800 kv. m) komercinių patalpų pirmuosiuose aukštuose.

Teritorijos užstatymo tankumas mažėja nuo 70% iki 65%, didėja želdynų plotas.

Dabar, patvirtinus atnaujintus projektinius pasiūlymus, turės būti parengtas statinių techninis projektas, pagal prisijungimo prie susisiekimo komunikacijų sąlygas suprojektuota Paribio gatvės atkarpa. Statybą leidžiančio dokumento išdavimui projektas bus derinamas su atitinkamomis institucijomis bei privalės atitikti statybą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus.

ATRASKITE ŠIUOLAIKINĮ ŽVĖRYNĄ

GYVENKITE ŽVĖRYNE

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.

Vizualizacijose nurodyti sprendiniai yra informacinio pobūdžio. Baigtiniai projekto sprendiniai numatyti patvirtintame techniniame projekte.

Visos teisės saugomos 2024 © RE Excellence | Privatumo politika

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Skaityti daugiau

Skaityti daugiau
Sutinku